Chociaż kobiety cieszą się równymi prawami z mężczyznami na rynku pracy

Mówiąc słowami prezesa LinkedIn: „Jeśli jesteś kobietą i chcesz iść do przodu na tym świecie, powiedziałbym, że pracuj ciężej”. Chociaż nie chodzi tylko o ciężką pracę, ale także o bycie mądrym w tym, jak to robisz.

Przewodzenie zmianom i organizacjom jest kluczem do zapewnienia sprawiedliwego traktowania kobiet w pracy.

Kobiety zawsze były przedstawiane jako słabsza płeć. Na przestrzeni dziejów kobietom zawsze było trudniej traktować poważnie. Postęp, jaki dokonał się w kwestii równości kobiet, zawsze był odpychany. Wraz ze zmianami technologicznymi dominacja mężczyzn traci na znaczeniu, co nieuchronnie prowadzi do wzrostu wpływu kobiet.

Technologia jest jednym z głównych środków, dzięki którym feminizm zwiększył swoją widoczność i zmienił społeczeństwo. Ułatwiło to kobietom dostęp do informacji, dzielenie się pomysłami i organizowanie się w grupy podobnie myślących osób o wspólnych zainteresowaniach lub przekonaniach. Kobiety mogą teraz tworzyć własne życie na wiele sposobów, które wcześniej nie były możliwe – szczególnie jako blogerki lub influencerki w mediach społecznościowych, które wybierają ścieżki kariery w oparciu o to, kim są.

Kobiety są postrzegane jako najbardziej wrażliwe ze wszystkich płci. Menopauza często wiąże się z uczuciem niepewności i niepokoju, zwłaszcza dla starszych kobiet.

W tym artykule przyjrzymy się psychicznym i fizycznym skutkom, które mogą prowadzić do depresji w okresie menopauzy, aby pomóc Ci zrozumieć, co powinnaś zrobić, gdy objawy te pojawią się u Ciebie lub bliskiej Ci osoby.